تبلیغات

GamesOfIran

" /> ایران گیم - مطالب هفته دوم آبان 1392
ADS ADS ADS ADS

در این قسمت می توانید تبلیغات خود را قرار دهید


تبلیغات

در این قسمت می توانید تبلیغات خود را قرار دهید


ارتش های فرازمینی به چه زبانی عرضه خواهد شد؟

سه شنبه 14 آبان 1392 توسط سورنا رضایی نظرات تعداد دانلود: بار

ارتش های فرازمینی به چه زبانی عرضه خواهد شد؟
بازی ارتش های فرازمینی که در حال حاضر معرف حضور اکثر گیمر های ایرانی میباشد مراحل پایانی ساخت خود را طی نموده به زودی آماده ی عرضه خواهد شد.اما نکته ای که از این بازی  فکر برخی ها مشغول کرده است زبان این بازی میباشد که آیا این بازی فقط به زبان فارسی عرضه خواهد شد و یا فقط به زبان انگلیسی؟همین باعث شد که ما این نکته را از سازندگان این بازی جویا شویم که آنها در پاسخ به این سوال گفتند:

تریلری که در نمایشگاه به نمایش گذاشته شد به زبان فارسی بود. حتی مکالمات تریلری که
در استیم برای مخاطبین خارج از کشور قرار دادیم هم به زبان فارسی بود !
یقینا بازی از زبان فارسی پشتیبانی کامل میکند.
زبان انگلیسی هم به عنوان زبان دوم وجود خواهد داشت. نحوه تغییر دو زبان
هنوز مشخص نیست.
زیر نویس هم برای زبانهای مختلف وجود خواهد داشتدسته بندی: اخبار بازیها و شایعه ها , اطلاعات از بازیهای جدید ,
برچسب ها : ارتش های فرازمینی به چه زبانی عرضه خواهد شد؟


ادامه / دانلود

توجه به صنعت گیم مسیر دستیابی به توسعه فرهنگی و اقتصادی کشور است

سه شنبه 14 آبان 1392 توسط سورنا رضایی نظرات تعداد دانلود: بار

files_news_minaei[f1fea3b80383505a8cb35fe0a44b5252]

مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با یادآوری اینکه  بنیاد  از تولید بازی‌هایی که برگرفته از فرهنگ غنی ایرانی – اسلامی باشد به عنوان یک رسانه فرهنگی حمایت می‌کند، افزود: این بازی‌ها می‌تواند نیاز تفریح و سرگرمی جوانان ایرانی را تأمین و  مسیری برای توسعه فرهنگی و اقتصادی کشور باشد.
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، دکتر «بهروز مینایی» در نشست مسوولان دانشگاه علمی کاربردی استان تهران با عنوان «شناخت انواع بازی ها در ایران و خارج از کشور»،  افزود: بازی یک رسانه تعاملی بوده و  نفوذ آن در مقایسه با دیگر تولیدات سرگرمی بالاست، تأثیر و همذات پنداری کاربر در بازی رایانه ای  برخلاف کتاب که تا حدود ۱۵ درصد و در فیلم و انیمیشن که تا ۵۰ درصد بوده به  حدود ۸۰ درصد می رسد.
این مقام مسول در بنیاد ملی بازی های رایانه ای توضیح داد: در فرآیند گیم کاربر خود فیلم و انیمیشن بازی را به صورت ذهنی می سازد. میزان انتقال پیام بازی به گونه آن اثر  بستگی دارد.
مینایی یادآورشد که بازی نقطه تلاقی تفریح، سرگرمی و آموزش پنهانی است که توسط هنجارهای داخل بازی معرفی می شود. برای انجام بازی، کاربر باید تمام قوانین بازی را رعایت کند، این قوانین در واقع هنجارهایی بوده که کاربر را به سمت تعامل بیشتر هدایت می کند.
مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای ادامه داد: هر چه این هنجارها تابع قوانین فرهنگی یک کشور یا ملت باشد، کاربر به سمت آن هدایت شده و سبب فرهنگسازی می شود. بازی هایی که در گونه « نقش محوری» یا «نقش آفرینی» جای می گیرد،  خود یک رسانه محسوب می شود.
مینایی همچنین به برخی بازی های مخرب و در عین حال به ظاهر جذاب اشاره کرد و گفت: برخی از بازی های وارداتی و غیر مجاز که مروج سبک زندگی غربی بوده به گونه ای وحشتناک در میان جوانان ونوجوانان خواهان دارد. این نوع بازی در ظاهر عاری از هر نوع خشونت اما تبیین کننده یک نوع زندگی جدید است، زندگی  در ظاهر ساده و جذاب اما به هیچ عنوان دربرگیرنده ارزش های مورد احترام در خانواده ایرانی و جامعه ما نبوده و نیست.
وی توضیح داد: در این نوع بازی ها سبک زندگی غربی، مال اندوزی و قرار گرفتن در مسیر صرف مصرف گرایی و بی تفاوتی برای دستیابی به لذت های دنیوی تبلیغ و ترویج می شود. در بین سالهای ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰  بیش از ۱۹۰ میلیون  نسخه از این نوع بازی ها در نقاط مختلف جهان به فروش رسیده که در نوع خود در ژانر بازیهای سبک زندگی بی نظیر است.
مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای ورود و توزیع بی ضابطه و بدون نظارت این قبیل بازی ها در بازار گیم کشور را خطرناک و نسبت به اثرات مخرب این تولیدات روی کاربران بخصوص جوانان و نوجوانان  هشدار داد.
مینایی افزود: سود بازار کسب و کار صنعت بازی های رایانه ای در سال گذشته میلادی ۶۸ میلیارد دلار بوده است، اکنون صنعت گیم بالاترین صنعت تفریح و سرگرمی یا به بیان دیگر صنعت فرهنگی است که از هالیوود و موسیقی نیز پیشی گرفته است. بالای ۳۰ درصد این صنعت متعلق به آمریکا، حدود ۳۱ درصد متعلق به اروپا و مابقی در دست آسیا و آمریکای لاتین است.
این مقام مسوول در بنیاد ملی بازی های رایانه ای یادآورشد که  از جمعیت ۳۱۳ میلیونی آمریکا  حدود ۱۵۷ میلیون کاربر فعال بازی بین سنین ۱۰ تا ۶۵ سال وجود دارد که این افراد سالانه ۸۶ میلیون دلار صرف خرید گیم می کنند. حدود ۵۵ درصد از جامعه آمریکایی با بازی های رایانه ای آشنایی دارند. در سال ۲۰۱۲ هزینه ای که این افراد صرف بازی های رایانه ای کرده اند، حدود ۲۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار بوده و ۲۷۱ میلیون ساعت در هر روز توسط تمامی کاربران صرف گیم شده است.
مینایی ادامه داد: در کشور آلمان که حدود ۸۱ و نیم میلیون جمعیت دارد، ۶۴ درصد از مردم از بازی استفاده کرده و سالانه نزدیک ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون یورو صرف این رسانه می کنند. همچنین روزانه همه کاربران ۵۶ میلیون ساعت صرف بازی می کنند. کشور ترکیه که مانند کشور ما حدود ۷۸ میلیون جمعیت دارد، نزدیک  ۵۲ درصد یعنی ۱۱ میلیون نفر کاربر فعال بازی در رده سنی ۱۶ تا ۵۰ سال وجود دارد. روزانه همه کاربران ۳۹ میلیون ساعت صرف بازی می کنند.
به گفته مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای، سود بازار کسب و کار صنعت بازی های رایانه ای در سال قبل  میلادی (۲۰۱۲)، ۶۸ میلیارد دلار بوده و  در سال ۲۰۱۳ میلادی به ۷۴ میلیارد دلار افزایش یافته  و پیش بینی می شود در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ به ترتیب به ۸۰  و ۱۱۵ میلیارد دلار یعنی رشد ۹ درصدی برای صنعت بازی دست یابد.
به عقیده وی، با فراگیر شدن بازی های ارزان، ارایه کنسول های جدید و گسترش شبکه های اجتماعی در فضای مجازی که حدود ۶۰۰ میلیون کاربر را در برمی گیرد در آینده نزدیک این قبیل تولیدات جایگزین بازی های گران خواهد شد.
مینایی همچنین یادآورشد : در ایران که حدود ۷۵ میلیون جمعیت دارد، ۴۶ میلیون نفر بین سنین ۷ تا ۴۰ سال قرار دارند که از این تعداد ۸۰ درصد با رسانه بازی آشنایی داشته و ۵۴ درصد یعنی حدود ۲۳ میلیون نفر، بازی رایانه ای انجام می دهند. به طور قاطع می توان گفت که بالای ۲۰ میلیون گیمر یا کاربر فعال بازی در کشور وجود دارد که ۱۲ میلیون  آنها را پسران و ۸ میلیون نفر از آنان را دختران تشکیل می دهند.
مدیرعامل بنیاد بازی های رایانه ای به نحوه بررسی بازی های رایانه ای در این بنیاد اشاره کرد و ادامه داد: بازی های رایانه ای در سه سطح خرد، میانی و کلان مورد بررسی پژوهشگران ما قرار می گیرد. شیوه ما شیوه منع کردن نبوده بلکه  در حال فرهنگ سازی هستیم.
وی توضیح داد: تولید بازی های مناسب ایرانی در دستور کار بنیاد ملی بازی های رایانه ای قرار دارد. استفاده از بازی های ایرانی به جای گیم خارجی توسط کاربران ایرانی، منوط به همکاری همه دستگاه های فرهنگی است.
مینایی همچنین به راه اندازی دانشکده گیم در بنیاد ملی بازی های رایانه ای اشاره کرد و گفت: حرکتی که ما در دانشگاه علمی کاربردی به عنوان حرکت زیرساختی آغاز کردیم، تأمین نیروی انسانی برای ساخت بازی های مناسب و با کیفیت ایرانی بر پایه محورهای محتوایی بومی است.
این مقام مسول در بنیاد ملی بازی های رایانه ای یادآورشد: تاکنون در حدود ۱۰۰ بازی رایانه ای در قالب فعالیت های بنیاد نظیر شکست حصر آبادان، حماسه آلواتان، آسمان دژ، شتاب در شهر و  میرمهنا تولید و یا در فرآیند ساخت قرار دارد.  بازی هایی مانند گرشاسپ، سیاره میترا، شبان و طلای سیاه  از تولیدات این بنیاد نیز در بازارهای خارجی منتشر شده اند.
مینایی همچنین به دیگر فعالیت های آموزشی در بنیاد ملی بازی های رایانه ای اشاره کرد و افزود: مرکز رشد بازی سازی در این بنیاد راه اندازی شده که بالای ۱۸ تیم دانشجویی در آن فعالیت  و بازی های ساخت آنان در نمایشگاه های بین المللی مانند کژوال کانکت چین حائز مقام اول شده است.
مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای برپایی نمایشگاهای استانی گیم را از دیگر رویکردهای مجموعه تحت مسوولیت خود عنوان کرد و توضیح داد: نمایشگاه های گیم تاکنون در استان های همدان، مازندران ، خراسان رضوی و قم برپا شده و در صورت مهیا شدن امکانات اجرایی نمایشگاه استانی گیم خوزستان نیز به زودی در اهواز برگزار خواهد شد.
مینایی همچنین از نبود بودجه مناسب و سرمایه کافی در امر حمایت از طرح ها و تولیدات و کم آگاهی مسوولان در امر اختصاص بودجه به عنوان تهدید در تداوم موفقیت های ایجاد شده در صنعت گیم کشور یاد کرد و گفت: صنعت گیم به دلیل کمبود بودجه و حمایت لازم به  شکل قطره چکانی  سرپا مانده است.
مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای در پایان افزود: صنعت گیم کشور در صورت توجه و سرمایه گذاری مناسب از ظرفیت بالایی برای اشتغالزایی و درآمدزایی به عنوان یکی از ارکان صنعت سرگرمی کشور برخوردار است.دسته بندی: اخبار بازیها و شایعه ها ,
برچسب ها : توجه به صنعت گیم مسیر دستیابی به توسعه فرهنگی و اقتصادی کشور است


ادامه / دانلود

معرفی بازی روباه و کلاغ مکار+تصاویر اختصاصی

دوشنبه 13 آبان 1392 توسط سورنا رضایی نظرات تعداد دانلود: بار

معرفی بازی روباه و کلاغ مکار+تصاویر اختصاصی

معرفی بازی روباه و کلاغ مکار+تصاویر اختصاصی

اینبار نه با روباه مکار، بلکه با کلاغ حیله گری طرف هستیم که نه در قالب شعر کتاب فارسی دوران دبستانمان بلکه در قالب یک بازی متفاوت ما را به چالش میکشد. همین ایده ی نو (جابجایی نقش روباه و کلاغ و شوخی با یکی از نوستالژی های نسل گذشته) کافیست تا بتوان انتظار تجربه ای متفاوت را از بازی داشت.ایده ای که حتی در بین عناوین پرشمار خارجی نیز مشابهی ندارد.

السلام علیک یا اباعبدالله الحسیندسته بندی: اخبار بازیها و شایعه ها , تصاویری از بازیهای رایانه ای , پیش نمایش بازیها , مقاله ,
برچسب ها : معرفی بازی روباه و کلاغ مکار+تصاویر اختصاصیمعرفی بازی روباه و کلاغ مکار+تصاویر اختصاصی


ادامه / دانلود

دانشکده گیم برای ترم بهمن ماه دانشجو می‌پذیرد

شنبه 11 آبان 1392 توسط سورنا رضایی نظرات تعداد دانلود: بار

files_news_586126game[9cfd2ca4270ca80148d718628b86c15a]

دانشگاه علمی کاربردی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای ترم بهمن ماه سالجاری در سه رشته مرتبط با گیم دانشجو می‌پذیرد.
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، اکنون در دانشکده گیم این بنیاد ۷۹ دانشجو در قالب رشته های کارگردانی هنری گیم، بازی سازی رایانه ای و طراحی و کارگردانی حرفه ای بازی های رایانه ای در دوره کاردانی مشغول به تحصیل هستند.
بر اساس اعلام حوزه آموزش دانشکده گیم بنیاد ملی بازی های رایانه ای درخواست پذیرش دانشجو برای ترم بهمن ماه ۹۲ به دانشگاه جامع علمی کاربردی ارایه شده و با موافقت مجموعه یادشده جذب دانشجو در نوبت منظور انجام خواهد شد.

 

پذیرش دوره کاردانی فنی  و دوره کاردانی حرفه ای در نوبت بهمن ماه ۹۲ بر اساس معدل کل و نوع دیپلم و با توجه به اولویت های بومی و غیر بومی  صورت می گیرد.
متقاضیان باید به صورت اینترنتی از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس  www.sanjesh.org  نسبت به ثبت نام خود در این مرکز اقدام کنند.
دانشکده گیم  بنیاد ملی بازی های رایانه ای  سال ۹۱ تاسیس شد و به عنوان نخستین دانشگاه بازیسازی در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا به شمار می رود.دسته بندی: اخبار بازیها و شایعه ها ,
برچسب ها : دانشکده گیم برای ترم بهمن ماه دانشجو می‌پذیرد


ادامه / دانلود

توزیع بازی عملیات ویژه (نسخه به روز شده) به صورت رایگان در مدارس

شنبه 11 آبان 1392 توسط سورنا رضایی نظرات تعداد دانلود: بار

به گزارش از خبرگذاری های معتبر دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در سخنرانی های گذشته ی خود عنوان کرده اند که در آستانه مراسم یوم الله ۱۳ آبان، در نظر داریم بازی رایانه ای انرژی هسته ایران را توزیع کنیم.

وی افزود: اشکالات این بازی برطرف شده و نسخه به روز شده آن در مدارسی که دارای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان است، به طور رایگان توزیع می شود.

این بازی ۳ بعدی در هشت مرحله  که در کشور های مختلف رخ می دهد طراحی شده و داستانی پیرامون دکتر سعید کوشا و همسرش مریم است که هر دو از متخصصان سازمان انرژی هسته ایران می باشند و داستان وقتی آغاز می شود که به سفر کربلا رفته اند اما توسط نیرو های غاصب آمریکایی به نقطه ی نا معلومی منتقل می شوند.
این بازی در سال ۸۶ منتشر شده است و از آن به عنوان اولین بازی رایانه ایرانی یاد می شود.

توزیع بازی عملیات ویژه (نسخه به روز شده) به صورت رایگان در مدارس | www.MihanGame.com

توزیع بازی عملیات ویژه (نسخه به روز شده) به صورت رایگان در مدارس | www.MihanGame.com

توزیع بازی عملیات ویژه (نسخه به روز شده) به صورت رایگان در مدارس | www.MihanGame.com

توزیع بازی عملیات ویژه (نسخه به روز شده) به صورت رایگان در مدارس | www.MihanGame.comدسته بندی: اخبار بازیها و شایعه ها , تاریخ انتشار ,
برچسب ها : توزیع بازی عملیات ویژه (نسخه به روز شده) به صورت رایگان در مدارس


ادامه / دانلود

انتشار تصاویر بازی دوران افتخار|پوستر و تصاویر جدیدتر

شنبه 11 آبان 1392 توسط سورنا رضایی نظرات تعداد دانلود: بار

انتشار تصاویر بازی دوران افتخار|پوستر و تصاویر جدیدتری اضافه شد | www.MihanGame.comبازهم شرکت سپاسه فتح پارسه تصاویر و پوستر هایی رو از عنوان مستقل خودش یعنی دوران افتخار را منتشر کرده است.از اسکرین شات های منتشر شده میشه فهمید که گرافیک این عنوان در حداقل رضایت قرار داره ولی درمورد گیم پلی چیز برعکسی رو نشون میده،عکس های حاکی از این هستند که در این بازی شما میتونید هواپیما،موتور و تانک را برانید،احتمالا گوناگونی اسلحه ها هم زیاد است چون تا حالا 4 یا 5 نوع سلاح مشخص شده.امیدوار هستم حداقل این عنوان بتونه تعریف درستی از دفاع مقدس رو برای جوانان بیان کنه!!


دسته بندی: اخبار بازیها و شایعه ها , تصاویری از بازیهای رایانه ای , اطلاعات از بازیهای جدید ,
برچسب ها : انتشار تصاویر بازی دوران افتخار|پوستر و تصاویر جدیدتری اضافه شد


ادامه / دانلود

پیش نمایش بازی فریاد جنگ|مصاحبه + تصاویری که تا کنون منتشر نشده اند

شنبه 11 آبان 1392 توسط سورنا رضایی نظرات تعداد دانلود: بار

پیش نمایش بازی فریاد جنگ|مصاحبه + تصاویری که تا کنون منتشر نشده اند


فریاد جنگ عنوانی ایرانی است که توسط شرکت سپنتا مراحل اولیه ساخت خود را طی می کند.ساخت این بازی از خرداد ماه سال ۱۳۹۲ بدون هیچگونه حمایتی از هیچ ارگانی آغاز شده و به سرعت روند تولید را طی میکند.داستان این بازی همانند اکثر بازی های روز دنیا در آینده رخ می دهد جایی که ایران یک قدرت نظامی به حساب میاید و تروریستان چشم به منابع آن دوخته اند.وقتی اسم از منابع به میان می آید آن هم منابع ایران تمام افکار به سمت نفت می رود در حالی که در این بازی چنین نیست و بازی در زمانی رخ می دهد که قطره ای نفت باقی نمانده و منظور از منابع,منابع الکتریکی و هسته ای می باشد.دسته بندی: اخبار بازیها و شایعه ها , تصاویری از بازیهای رایانه ای , مقاله , مصاحبه با سازندگان بازیها ,
برچسب ها : پیش نمایش بازی فریاد جنگ|مصاحبه + تصاویری که تا کنون منتشر نشده اند


ادامه / دانلود

تصاویر جدید بازی رایانه‌ای شوفر

پنجشنبه 9 آبان 1392 توسط سورنا رضایی نظرات تعداد دانلود: بار

استودیوی ژووری مانگ تصمیم گرفت تا تصاویر جدیدی ار بازی شوفر که با سبک ریسینگ هست رو منتشر کنه،در این بازی از قوانین فیزیک برای تخریب پذیری ماشینها استفاده شده وهمین مسئله میتونه جذابیت بازی چندین برابر کنه والبته بازی رو هم به واقعی تر شدن نزدیک کنه.نکته بعدی اسکن 3 بعدی ماشینهاست که باعث شده ماشین ها فوق العاده بشن ودقیقا عین واقعایت باشن وگرافیک بازی هم که فعلا خیلی بهتر از دیگر بازیهای رسینگ نشون میده.از نکات بعدی بازی میشه به موسیقی ایرانی در بازی و لوکیشن زاگرس برای مراحل بازی اشاره کرد!!!!

Shofer02

بقیه  تصاویر در ادامه مطلب....دسته بندی: اطلاعات از بازیهای جدید , تصاویری از بازیهای رایانه ای , اخبار بازیها و شایعه ها , خبر های اختصاصی وبلاگ ,
برچسب ها : تصاویر جدید بازی رایانه‌ای شوفر


ادامه / دانلود

صنعت گیم ایران در رقابت با تولیدات خارجی پیشرفت می‌کند

چهارشنبه 8 آبان 1392 توسط سورنا رضایی نظرات تعداد دانلود: بار

files_news_921377game[4a031b290f5a637a596ed771f1a640b1]

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت که تولیدکنندگان گیم در ایران می‌بایست در ابتدا توان تکنیکی و محتوایی آثار خود برای رقابت با بازی‌های خارجی را بالا برده و در مرحله بعد به بازار و جذب مخاطب بپردازند.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، «علیرضا دبیر» ادامه داد: با تولید و ارایه بازی های خوب و جذاب رقابت با تولیدات خارجی شکل می گیرد و مخاطب به سراغ گیم ایرانی می آید.
عضو کمیسیون اقتصادی شورای شهر تهران ادامه داد: تولیدکنندگان بازی های رایانه ای ایرانی باید با موضوع های روز و متنوع  به طراحی و عرضه بازی بپردازند و مخاطب را در مقام مقایسه با آثار خارجی و انتخاب درست یعنی استفاده از کالای ایرانی ترغیب کنند.
دبیر تاکید کرد که بازیسازان و فعالان در این عرصه باید با افزایش محتوای بازی ها بر طرفداران خود در بازار گیم بیفزایند.
عضو شورای اسلامی شهر تهران همچنین یادآورشد که با محدود سازی غیر منطقی عرضه بازی های خارجی نمی‌توان مخاطب را به تهیه و استفاده از تولیدات داخلی که هنوز با استاندارهای روز گیم فاصله دارد، ترغیب کرد.
 وی ادامه داد: تا زمانی که در صنایع مختلف، تولیدات داخلی در کنار تولیدات خارجی مقایسه نشود نمی توان در هیچ زمینه ای پیشرفت داشت.
دبیر برگزاری نمایشگاه ها و همایش های تخصصی و جذاب با محور بازی های رایانه ای در کشور را گام مهمی در جهت معرفی تولیدات داخلی و شناسایی نیاز مخاطب برشمرد.دسته بندی: اخبار بازیها و شایعه ها ,
برچسب ها : صنعت گیم ایران در رقابت با تولیدات خارجی پیشرفت می‌کند


ادامه / دانلود

بازار تولیدات داخلی گیم از نمایشگاه‌ها شکل می‌گیرد

چهارشنبه 8 آبان 1392 توسط سورنا رضایی نظرات تعداد دانلود: بار

files_news_464315game[41ba01d42c668ef13e760b8764ebbeab]

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه معرفی تولیدات ایرانی بویژه در زمینه صنعت سرگرمی نظیر گیم نیازمند معرفی صحیح به جامعه است، گفت: برگزاری نمایشگاه‌های بازی‌های رایانه‌ای در نقاط مختلف کشور، خانواده‌ها و دوستداران صنعت سرگرمی را با تولیدات داخلی آشنا می‌کند.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، «محمد علی مددی» افزود: برگزاری نمایشگاه های بازی های رایانه ای در تهران و شهرستانها به معرفی تولیدات داخلی و تداوم توفیق کشور در این زمینه کمک می کند. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد که صنعت نو پای بازیسازی نیازمند سرمایه گذاری داخلی و مخاطب یابی مناسب از طریق معرفی صحیح تولیدات این بخش است. علی مددی از نمایشگاه های گیم به عنوان پل ارتباطی مطمئن برای ارتباط گیری میان فعالان این بخش با مخاطبان بخصوص جوانان و نوجوانان یاد کرد. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: هرچه تعداد برگزاری نمایشگاه های بازی های رایانه ای در سطح کشور بیشتر شود، مخاطب به اطلاعات بیشتری دست یافته و در نهایت بازار کالاهای داخلی رونق می گیرد. وی در عین حال یادآورشد که نمایشگاه های گیم می بایست مکانی برای عرضه تولیدات جذاب و متناسب با نیاز جامعه هدف بخصوص خانواده ها باشد . مددی شکل گیری بازار گیم را منوط به طراحی بازی های جذاب و تکنیکی و مطابق با سلیقه مخاطب و ایجاد شبکه گسترده و مناسب توزیع دانست. این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد: حمایت از این صنعت تنها از طریق دولت تاثیر مطلوبی نخواهد داشت بلکه سرمایه گذاران داخلی باید با اعتماد به تولید کنندگان و بازی سازان حامی این صنعت شوند. مددی به پیشرفت صنعت بازیسازی در کشور اشاره کرد و ادامه داد: ظرفیت های ایجاد شده در صنعت گیم می تواند معرف توانمندی کشور در این عرصه باشد.دسته بندی: اخبار بازیها و شایعه ها ,
برچسب ها : بازار تولیدات داخلی گیم از نمایشگاه‌ها شکل می‌گیرد


ادامه / دانلود


محل درج تبلیغات

About Usتمام سعی و تلاش من در این هست که بتوانم در این وبلاگ جدیدترین اخبار دنیای بازی و ... را قرار بدهم و اینکه شماها هم با نظراتتون من رو راهنمایید کنید تا روز به روز وبلاگ بهتر شود
با تشکر
سورنا

سورنا رضایی

آمار سایت

آمار مطالب
کل مطالب :
نویسندگان :

آمار بازدید

بازدید امروز :
باردید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه گذشته :
بازدید کل :
آخرین نوشته :

آخرین بازدید :جستجوی پیشرفته


خبرنامه

با نوشتن ایمیل خود در کادر زیر و فشردن دکمه ثبت ، جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید

خبرنامه

نظرسنجی

بنظر شما کدام بازی ایرانی میتواند متای بهتری کسب نماید؟